W dniu 22.05.2026 r w Krakowie w sali gimnastycznej Politechniki Krakowskiej odbyły się ostatnie w tym roku w rywalizacji ogólnopolskiej zawody sportowe. Reprezentowały nas tylko dwie zawodniczki w kategorii Cadet Women Hanna Wykrota, która zdobyła 7 miejsce oraz w kategorii Junior Women Weronika Kulisz, która zadebiutowała w układzie solo i zdobyła 4 miejsce. Gratulacje dla zawodniczek, za chce startu, reprezentacje klubu i sportową walkę do samego końca sezonu startowego.






